#1 2010-01-02 21:25:29

Haruyasu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 12
Punktów :   

Plusy I Minusy Postaci

Z nudów zrobiłem + i - Postaci 
Na początku chciałem Dodać że TO MOJE ZDANIE
Każdy może myśleć inaczej 

1.Naruto Uzumaki
+:2 ładne transy, kosmiczne hity z 2 transa, rasen shuriken ,fajny obszar oodama rasengan oraz taju kage bunshin ma moc
-:1 trans na 70 lvl dopiero, 1 trans jest taki sobie, jak chcesz grac naruto to musisz poswiecic na to duzo czasu na expa

2.Sasuke Uchiha
+:aż 3 transy!, na 3 transie kosmicznie walisz, chidori nagashi jest nawet mocne, sharingan
-:1 trans na 70 dopiero, cienki jest 1 trans, swordy trudniej zdobyc niz glovery=/ jak chcesz grac sasuke musisz na to poswiecic duzo czasu!

3.Sakura Haruno
+:kosmiczne hity z 1 trans, 1 trans od 50, shannaro ma zarabiste hity, oukashou tez niczego sobie
-:wbiesz 100 lvl nie masz po co grac =(

4.Gaara
+: 2 transy, sand storm jest zarabiste, m walle Very Happy, ladne transy, jak padniesz jestes na sunie(dla jednych + dla drugich - )
-:dopiero na 80 lvl trans , jak chcesz nim grac duzo czasu potrzebujesz!

5.Shino Abumare
+: robaczki niezle wala a tylko 300 chakry, duze robaczki maja zadziwiajaca moc,shino jest dla ludzi co malo graja xd
-: male hity z transem, trans na 60

6.Neji Hyuuga/Hinata
+: jyuken wali all praktycznie na hita, duzo obszarówek, nawet niezle hity z transem
-:hmm mało ich ale np. do 60 lvl only łapa praktycznie =/

7.Kiba Inzuka
+: 2 transy, tentsuga ma moc, full power gatsuuga tez niczego sobie, trans na 50 lvl ; )
-:na 2 transie nie da sie walic z full power gatsuuga, garouga jest gorsza od gatsuugi a gatsuuga gorsza od tsugi? bez sensu Smile

8.Itachi
+: mangekyou jest nieźle, nawet nawet hity z transem,sharingan,amaterasu ma kooooosmiczne hity 
-:hmmm.... amaterasu na 140 ? to chyba tyle aha i trans na 80 ;(

9.Lee
+: 2 transy, hmmm dużo o lee nie wiem bo nnie grałem
-: mało czarów ;(

Koniec

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis laptopów Meble ogrodowe w niskich cenach żywność dla diabetyków